HALO!

Vítáme Vás v sekci internetové prezentace města Rajhrad, nazvané Haló, starosto! Touto formou můžete pokládat veřejně dotazy směřované na činnost samosprávy města. Prosíme o slušnost a maximální konkrétnost dotazu. Děkujeme. Veřejné dotazy můžete zasílat na emailovou adresu: halo.starosto@rajhrad.cz
Pro běžnou, neveřejnou nebo rozsáhlou korespondenci a soukromé dotazy volte formu přímé komunikace (viz kontakty).

HALÓ - stánky na petropavelské pouti, překupníci - 23.5.2023

Dobrý den, je možné dostat kontakt na někoho kompetentniho, kdo má nastarosti stánky na petropavelske pouti? Chtělo by to trošku jiný koncept této vyhlášené pouti, která jde už roky do kopru, nevím, zda to už zastupitelstvo řešilo, ale je hrůza, že na takové akci, prodávají předkupní i a hlavně Vietnamci takové šunty.. Městu to nevadí?


HALÓ - Ukliďme Rajhrad - 22.5.2023

Dobrý den, 
velice jsem litovala žáky 2. stupně základní školy, když se v dešti účastnili akce ukliďme Rajhrad. O to více mi přijde nespravedlivé, že jimi nasbírané odpadky nebyly zlikvidovány. Již před 3 týdny jsem upozorňovala zaměstnankyni obecního úřadu, že zůstala hromada pytlů na polní cestě za hřbitovem, na konci jak se polní cesta dělí do leva ke staré cihelně, doprava ke cvičáku. Pytle tam stále jsou zarostlé v trávě, z části již vysypané. Prosím o brzkou likvidaci odpadu, aby úsilí žáků nebylo zbytečné. Děkuji


HALÓ - co patří v Rajhradě do žlutých popelnic? - 12.5.2023

Dobrý den, pane starosto.
Platí i pro naši obec, že do platu přijde i kov a alobal ?


HALÓ – chodníky 2023 – 19.4.2023

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jestli se v dohledné době bude opravovat chodník na Městečku před domem číslo 5 a 6. Po celém Městečku už nové chodníky jsou, ale na nás se asi zapomnělo. Děkuji za odpověď.


HALÓ - areál Klášterní dvůr - osvětlení - 22.9.2022

Dobrý den pane starosto,
již delší dobu se špatně zapíná osvětlení v areálu Klášterního dvora, ne že by nefungovalo vůbec, ale zapíná se cca v šest hodin a ráno, když jdu do práce - o půl páté, již nesvítí a je tma. Bude se toto nějak řešit ?