TECHTLE MECHTLE show - Dokud nás smrt nerozdělí

RAJHRAD / kabaretní divadelní představení / sál Na Kině / 16 hod. / 11.2.2024


Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ do Rajhradu!

„V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí…“ Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30 letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba.
Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku, míří do našeho města. Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život.

Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi!
Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.

Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/venue/Restaurace-Na-Kine

Více: web: www.techtlemechtlerevue.cz, FB: Techtle Mechtle revue
Pořádá: Lukáš Čepelák, manažer skupiny Techtle Mechtle revue, tel : 778 077 703, FB 2: Lukáš/Dolores

Publikováno: | Autor:

Rubrika: Akce Rajhrad: archiv