AKTUALITY Z CESTOVÁNÍ VEŘEJNOU DOPRAVOU

KORDIS informuje o změnách v cestování hromadnou dopravou v Jihomoravském kraji / Integrované novinky IDS JMK č. 2/2023

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Máme pro Vás čerstvý druhý Infomail tohoto roku. Výborná zpráva je, že změn v dopravě je minimum. Proto jsme se rozhodli Vám navíc přidat informace o pravidlech, jak cestovat vlaky v IDS JMK. Co se týče výluk tam upozorníme v regionu jen na jednu – příští týden od středy do pátku dopoledne budou vlaky S2 v úseku Sokolnice-Telnice – Křenovice nahrazeny náhradními autobusy. Další změny se týkají Brna – od neděle začne dlouhodobá výluka z důvodu opravy mostu na ulici Otakara Ševčíka. Dotkne se tras linek 84 a N89. A v sobotu 14.1.2023 očekávejte přibližně od 10. do 16. hodiny speciální organizaci dopravy v trase Hlavní nádraží – Geislerova. Linka 9 bude od Hl. nádraží odkloněna do Komárova a místo ní pojedou autobusy.

A kam na víkendový výlet? V sobotu má být kráně teplo. Víte, že kola se ve vlacích IDS JMK přepravují po celý rok? Co třeba vyrazit do Bílých Karpat na malý cyklovýlet k rozhledně Radošov? Je třeba dodržet předsevzetí a trochu si zasportovat!

________________

S KOLEM PROTI NADVÁZE

Ač leden vládne kalendáři
necítím mrazy ve své tváři
nad nulou máme celý den.

Netřeba bát se umrznutí
lepší je vyslyšet to pnutí
na výlet vyrazit někam ven. 

Běžky ať spí si kdesi v rohu
teploměr říká, že už mohu
nahustit duši svou i kola.

Nasednout do vlaku, vyrazit z města
k snížení nadváhy správná to cesta
příroda spící nás k sobě volá!

__________________

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 2/2023.

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj

12.1.2023

Publikováno: | Autor:

Rubrika: Doprava