01 (18K)
obrpod (20K)
 

 POŘAD BOHOSLUŽEB  1. 12. - 18. 12. 2016

    

1.12.

Čtvrtek

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Na poděkování při příležitosti 75. výročí obláčky sestry Bonifácie

 

 

17:00

Farní kostel Povýšení sv. Kříže

Na poděkování za 70 let života

2.12.

Pátek

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za Boží požehnání pro Kongregaci sester Těšitelek a dobrodince

   

8:00

Kostel sv. Karla Boromejského

Opatovice

3.12.

Sobota, Památka

sv. Františka Xaverského, kněze

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Ke cti Panny Marie, Matky a ochránkyně kongregace

 

 

8:00

 

Kaple sv. Doroty

Rebešovice

 

17:00

 

Kaple sv. Otmara

Otmarov

4.12.

2. neděle adventní

8:00

Benediktinský klášter

Za † Vojtěšku Hejnovou a dvoje rodiče

   

9:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † P. Sixta Macinku Těšitele z Getseman

   

9:30

Kostel sv. Karla Boromejského

Opatovice

 

 

11:00

 

Farní kostel Povýšení sv. Kříže

Za † Vojtěcha a Františku Pávkovy a živou i † rodinu

5.12.

Pondělí

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

K Božímu milosrdenství

za † sourozence

6.12.

Úterý, Památka

sv. Mikuláše, biskupa

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za duše v očistci, na které nikdo nepamatuje

   

8:00

Kaple sv. Scholastiky

Rajhradice

Za Annu Pelouškovou, manžela, dvoje rodiče a paní Bumbálkovou

7.12.

Středa, Památka

sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † manželku Jarmilu, sestru Elišku a rodiče

8.12.

Čtvrtek, Slavnost

Panny Marie,

Počaté bez poskvrny

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † Alžbětu a Františka Liškovy, živou i † rodinu a duše v očistci

 

prvotního hříchu

17:00

Farní kostel Povýšení sv. Kříže

Za † Stanislava Fouska a † bohoslovce a kněze

9.12.

Pátek

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † Anežku Macháčkovou a živou a  rodinu

   

8:00

Kostel sv. Karla Boromejského

Opatovice

10.12.

Sobota

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † manžela, dceru a příbuzné

 

 

 

8:00

 

Kaple sv. Doroty

Rebešovice

 

17:00

 

Kaple sv. Otmara

Otmarov

11.12.

3. neděle adventní

8:00

Benediktinský klášter

Za † Marii Hynkovou, dceru Boženu a živou i  rodinu

   

9:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za rodiny Kopřivovu, Zemánkovu a Horských

   

9:30

Kostel sv. Karla Boromejského

Opatovice

 

 

11:00

 

Farní kostel Povýšení sv. Kříže

Za † Josefa Mátla, manželku a  rodinu

12.12.

Pondělí

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † rodiče, živé a † sourozence a příbuzné

13.12.

Úterý, Památka

sv. Lucie, panny

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † Jana Kotyzu

  a mučednice

8:00

Kaple sv. Scholastiky

Rajhradice

Za nemocné, staré, umírající a opuštěné

14.12.

Středa, Památka

sv. Jana od Kříže,

kněze a učitele církve

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † Jiřího Kořána a jeho rodiče

15.12.

Čtvrtek

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Na poděkování za přijatá dobrodiní a vyprošení nových milostí

 

 

17:00

Farní kostel Povýšení sv. Kříže

Za živou i † rodinu Duchoňovu

16.12.

Pátek

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za † rodinu Bunďálkovu a Maršálkovu

   

8:00

Kostel sv. Karla Boromejského

Opatovice

17.12.

Sobota

7:00

Kostel Božského Srdce Páně

Na poděkování za milost povolání

 

 

 

8:00

 

Kaple sv. Doroty

Rebešovice

 

17:00

 

Kaple sv. Otmara

Otmarov

18.12.

4. neděle adventní

8:00

Benediktinský klášter

Za † Juliánu Neubauerovou

   

9:00

Kostel Božského Srdce Páně

Za živou a † rodinu Markovu a Andrlovu

   

9:30

Kostel sv. Karla Boromejského

Opatovice

 

 

11:00

 

Farní kostel Povýšení sv. Kříže

Za † rodiče Duchoňovy a  Václava Sekaninu

         


spodek (1K)
Grafický návrh a zpracování stránek: a basic a Almara s.r.o. Aktualizace Jiří Milek